UPS aksesuarai

Unakitas+ jaspis

Galime pagaminti pagal Jūsų norus ir riešo dydį. Mus galite sekti ir facebook svetainėje UPS aksesuarai  http://https://www.facebook.com/pg/UPSaksesuarai/photos/?ref=page_internal

 

Už papildomą mokestį siunčiame į visus miestus ir į užsienį.

Pakuojame į dėžutę.

 

Unakitas yra moteriškos energijos, švelnus, pasyvus, “įžeminančio” poveikio kristalas. Unakitas apsaugo nuo streso padarinių, ramina nervus, pakelia nuotaiką. Akmuo suteikia džiaugsmo, pozityvumo, vilties ir pasitikėjimo. Sugeba atspindėti radiaciją, neigiamai organizmą veikiančias bangas. Sudaro sąlygas nešvaistyti laiko, skatina sąmoningumą, kai darome ką nors naują. Unakitas padeda, kad praeities įvykiai neturėtų įtakos dabartiniams įvykiams, išlaisvina iš praeities jausmus, skatina tobulėjimo procesą, padeda atstatyti sveikatą, padeda išspręsti finansines, sveikatos, bendravimo problemas, padeda pakeisti požiūrį į susiklosčiusią situaciją, išgryninti prioritetus. Subalansuoja fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį kūnus. 

  Jaspis simbolizuoja pradžių pradžią – norą pažinti, suvokti, siekti žinių, atsinaujinti. Perskaitykite akmenyje Motinos Žemės jums skirtą žinią ir tikėkite, kad atrasite savo kelią gyvenime. Jaspis suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis suteikia gerą sveikatą, drąsos ir išminties bei sulaiko nuo nepateisinamos rizikos. Padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Tai puikus gydymo akmuo nes jis sustiprina ir subalansuoja aurą.